Nieważne kim jesteś – z E-edu odkryjesz swoje możliwości!

W dobie nowoczesnych technologii i wciąż zmieniającej się trendów, podążanie za zmianami i śledzenie nowości branżowych jest konieczne. Dotyczy to zarówno doświadczonych specjalistów, osób rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową, jak również osób niepełnosprawnych.

Zdobywać wiedzę nieustannie

Aby zaistnieć na rynku pracy powinniśmy być świadomi konieczności ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych, poszerzania wiedzy specjalistycznej oraz tej wynikającej z naszych zainteresowań i pasji. W wielu przypadkach wiąże się ona bowiem z pracą, którą wykonujemy lub zamierzamy dopiero podjąć.

Trudny start

Osoby niepełnosprawne, których start zawodowy jest trudniejszy, nie pozostają jednak osamotnione na rynku pracy. Obok wielu organizacji i instytucji niosących im pomoc oraz wsparcie, działają portale i platformy e-learningowe oferujące zdalne nauczanie.

Wśród nich wyróżnia się Platforma e-learningowa E-edu, która wychodzi naprzeciw osobom, z różnych powodów nie mogących podjąć pracy na pełny etat i które są zmuszone do spędzania czasu w domu. Jest idealnym narzędziem do nauki dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli więc:

 • masz ograniczone możliwości poruszania się (trwale lub czasowo) bądź opiekujesz się osobą niepełnosprawną,
 • spędzasz w domu dużo czasu (z powodów zdrowotnych, rodzinnych, zawodowych),
 • do najbliższej uczelni, biblioteki czy innej jednostki oświatowej masz daleko, a stan Twojego zdrowia nie pozwala Ci na opuszczanie miejsca zamieszkania,

i jednocześnie:

 • obawiasz się, że z powodu tych ograniczeń, pracodawca nie dostrzeże Twoich umiejętności i wiedzy,
 • masz wrażenie, że „pozostajesz w tyle” za osobami w pełni sprawnymi i że rynek pracy Ci „ucieka”.

Nie obawiaj się! Nic bardziej mylnego! Już my się o to postaramy, byś zmienił/zmieniła zdanie! Odkryjemy Twoje możliwości!

Na kłopoty? E-edu!

Pokażemy Ci, że czas spędzony w domu możesz wykorzystać niezwykle efektywnie. Zapomnisz o swoich ograniczeniach! Zdobędziesz wiedzę w sposób przystępny i przyjemny. Pokażemy Ci, że nauka on-line jest ciekawa i wymaga jedynie samodyscypliny oraz dostępu do Internetu.

            Co zatem mamy do zaoferowania?

 • bogatą ofertę kursów z wielu dziedzin wiedzy – każdy znajdzie coś dla siebie! (m.in.: Zarządzanie, Marketing, Pedagogika, Edytorstwo tekstów, Zdrowie i uroda),
 • opiekę doświadczonego trenera – w razie wątpliwości uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Trener będzie bowiem obecny na forum i  czacie podczas trwania kursu.
 • pomoc zespołu E-edu – czuwamy nad prawidłowym przebiegiem kursu , a w razie potrzeby reagujemy natychmiast,
 • sprawdzamy Twoją wiedzę przy pomocy testów – na bieżąco możesz więc śledzić swoje postępy w nauce,
 • nowoczesną platformę e-learningową – zdobywasz wiedzę w sposób wygodny, oszczędzasz czas i redukujesz koszty.
 • imienny certyfikat, wystawiony po pomyślnie ukończonym kursie – możesz zatem pokazać pracodawcy, że nowe technologie nie stanowią dla Ciebie problemu, jesteś ukierunkowany na doskonalenie samego siebie oraz inwestujesz w rozwój. 

Zespół E-edu doskonale rozumie specyfikę nauki on-line oraz jej zalety. Dlatego z myślą o naszych kursantach, wśród których znajdują się również osoby niepełnosprawne, przygotowaliśmy urozmaiconą ofertę. Ponadto, obsługa każdego z kursów jest prosta i intuicyjna. Nie zwlekaj więc! Zapoznaj się z naszą ofertą i daj sobie szansę na lepszy start w przyszłość!

Czekamy na Ciebie na stronie e-edu.pl