Oferta

Oferujemy dwa rodzaje kursów on-line:

  • z trenerem - kursanci pracują pod okiem doświadczonego trenera, wykonują zadania praktyczne i komunikują się na forum,
  • bez trenera - samodzielna nauka we własnym tempie.

Zakres oferowanych przez nas kursów obejmuje następujące dziedziny:

Po zakończonej nauce kursanci otrzymują certyfikat polsko-angielski.

Zapraszamy!

Regulamin

25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po 25 maja 2018 r. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym strony e-edu.pl oraz platformy e-learningowej platforma.e-edu.pl, w tym zapisywane w plikach Cookies oraz gromadzone po wypełnieniu przez Ciebie formularza zakupu kursu na stronie e-edu.pl.

Administratorem Twoich danych będzie SMIP CENTER SP. ZOO w siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 50/515 w Warszawie. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych, ich zmiany oraz usunięcia. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Podstawą prawną do przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług przez SMIP CENTER SP. ZOO jest niezbędność wykonywania umów o ich świadczenie (m.in. regulamin strony E-edu.pl).

Pragniemy także poinformować, że dane, które wpisujesz w formularzu zakupu kursu służą do założenia dla Ciebie konta na stronie E-edu.pl oraz platformie e-learningowej platforma.e-edu.pl. Twój adres mailowy wykorzystamy, by przesłać Ci dane do logowania do e-kursu oraz potwierdzenia płatności w serwisie tpay.com.