Opinie o kursach

Zastanawiasz się, czy kursy e-learningowe są dla Ciebie?

Obawiasz się, czy podołasz i czy odnajdziesz się na naszej platformie?

Aby rozwiać Twoje wątpliwości zebraliśmy opinie o naszych kursach.

Zobacz, jak oceniają je inni.

Kurs: ABC stymulowania poprawnego rozwoju mowy | Kurs z trenerem
Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki, z której można wynieść trochę ciekawej wiedzy.
Kurs: Redagowanie tekstów prasowych oraz internetowych | Kurs z trenerem
Chcę bardzo podziękować za kurs "Redagowanie tekstów prasowych oraz internetowych". W skondensowanej dawce znalazło się maksimum informacji, bez jakiegokolwiek tzw. "lania wody". Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Bałam się, że pieniądze wydane na kurs internetowy wydam niepotrzebnie, jednak jestem przemile zaskoczona wiedzą teoretyczną i praktyczną, jaką wyniosłam po ukończeniu kursu.
Kurs: Coaching: metody i praktyka | Kurs z trenerem
Bardzo chciałabym podziękować Szkole oraz edu.pl za dobre materiały do nauczania on-line oraz za pomyślne ukończenie mojego kursu i certyfikat.
Kurs: Język angielski w podróży | Kurs bez trenera
Po raz drugi skorzystałam z oferty kursów bez trenera i jestem bardzo zadowolona. Kursy oferowane przez Państwa pozwalają na zdobycie nowej wiedzy i są na najwyższym poziomie, tak jak i kontakt  z obsługą z razie pojawiających się problemów, dlatego w przyszłości będę odwiedzała stronę e-edu.pl. Tak trzymajcie (...).
Kurs: Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej | Kurs bez trenera
Witam! Dzisiaj zakończyłam już ostatni kurs. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości kursów, jak i obsługi. To był mój debiut jeśli chodzi o kursy internetowe, dlatego na początku miałam trochę wątpliwości, które jak się później okazało były całkowicie bezpodstawne. Na pewno będę zaglądała na Państwa stronkę i mam nadzieję, że w przyszłości skorzystam jeszcze z Waszej oferty.
Kurs: Redagowanie tekstów prasowych oraz internetowych | Kurs z trenerem
Bardzo lubię kursy e-edu.pl. Obecnie jestem w trakcie drugiego kursu z edytorstwa. Całość kursu jest profesjonalnie przygotowana. Platforma jest prosta i wygodna w obsłudze. Najbardziej podobają mi się długie czaty z prowadzącym, podczas których można omówić wszystkie wątpliwości związane z kursem. Ważny jest również certyfikat ukończenia, ponieważ nie na wszystkich kursach online oferowane są dokumenty potwierdzające ukończenie konkretnego kursu. Myślę, że kursy e-edu.pl to doskonałe rozwiązanie np. dla osób niepełnosprawnych, zapracowanych, osób które nie mogą sobie pozwolić na długie i kosztowne kursy. Kursy e-edu.pl to skondensowana wiedza w przystępnej cenie. Z pewnością zapiszę się na kolejne.
Kurs: ABC stymulowania poprawnego rozwoju mowy | Kurs z trenerem
Korzystałam z platformy szkoleniowej e-edu.pl już dwukrotnie. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalni trenerzy-instruktorzy, żadnego załatwiania spraw "na piękne oczy", za to natychmiastowe reakcje na każde zgłoszone zapytanie. To kursy dla chcących się naprawdę czegoś nauczyć, dowiedzieć, to wspaniały sposób na poszerzanie swoich umiejętności w nowoczesny i wygodny sposób! Kursy on-line z e-edu.pl, to  dobrze zainwestowane pieniądze :)
Kurs: Coaching: metody i praktyka | Kurs z trenerem
Kurs podobał mi się. Treści przygotowane w sposób czytelny i jasny. Bardzo fajną sprawą jest możliwość dyskusji na forum i czacie. Można dzięki temu utrwalić wiedzę i przełożyć ją na praktyczne przykłady. Prowadząca była bardzo miła i kompetentna. Platforma jest łatwa w obsłudze i intuicyjna. Miły kontakt i szybkie interwencje w nieprzewidzianych sytuacjach, co jest bardzo cenne. :-)
Kurs: Prawna ochrona informacji niejawnych i ochrona danych osobowych | Kurs bez trenera
Osobiście oceniam kurs bardzo dobrze - akurat to co mi było potrzebne, na kursie znalazłam i jestem zadowolona. Sama platforma też mi się odpowiada. Bardzo fajne jest to, że certyfikat można wygenerować w dwóch językach. No i kontakt z Państwem oceniam bardzo dobrze! - miałam drobny problem a został on szybko i sprawnie rozwiązany.
Kurs: | Kurs z trenerem
Od siebie dodam, że kurs okazał się bardzo interesujący i zawierał dużo cennych i ciekawych zagadnień.

Strony